POLECAMY
Harmonogram wycieczek Wynajem Subwencja

Pod Durbaszką 834 m n.p.m.

Ośrodek posiada 86 miejsc noclegowych w pokojach trzy osobowych na piętrze, oraz w pokojach 5-6 osobowych na parterze /częściowo łóżka piętrowe/. Na każdej kondygnacji sanitariaty /umywalki, toalety/, dodatkowe sanitariaty i prysznice w przyziemiu budynku, woda ciepła dwa razy dziennie - dostępne dla gości nocujących.
Do dyspozycji sala telewizyjna, program satelitarny, sala dydaktyczna – przystosowana do zajęć lekcyjnych, /zielone szkoły, kursy, kurso-konferencje/. Prócz tego jest ogólnodostępna sala kominkowa, bufet z kawą, herbatą, frytkami i smacznymi zapiekankami, oraz sklepik z napojami, słodyczami, w którym można kupić widokówki, mapy, artykuły pierwszej potrzeby.
Jest możliwość pełnego wyżywienia – domowa kuchnia dla gości pobytowych, dla innych tylko po wcześniejszym potwierdzeniu.
Na tarasie są miejsca do wypoczynku i relaksu z widokiem na Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki.
Niedaleko budynku znajduje się zadaszony krąg na ognisko z podwieszanym rusztem ,dookoła ławki, doskonałe miejsce do pieczenia kiełbasek.
Dla bardziej aktywnych boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, a dla najmłodszych - plac zabaw.
W sezonie zimowym zapraszamy na wyciąg orczykowy długości 560 metrów i różnicy wzniesień 112 m , stok utrzymywany jest ratrakiem, na śniegu naturalnym. Wyciąg czynny do zmierzchu.

 

Górski Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy
"Pod Durbaszką" 
34-460 Szczawnica
SKRYTKA  POCZTOWA NR 2

tel.  18 262-25-47
NUMER  FAX
18 415 42 36
adres e-mail: gosw@durbaszka.pl

Pod Durbaszką 834 m n.p.m. Pod Durbaszką 834 m n.p.m. Pod Durbaszką 834 m n.p.m.

 do_gory