POLECAMY
Harmonogram wycieczek Wynajem Subwencja

PAINTBALL

PRZYKŁADOWE  SCENARIUSZE

Walka o flagę
Bardzo emocjonująca rozgrywka w której każda drużyna musi działać na kilka frontów, w dodatku jednocześnie musi atakować i bronić swojej flagi, wygrywa drużyna, która pierwsza dotrze do flagi drużyny przeciwnej, zdobędzie ją i dostarczy do swojej bazy.

Oblężenie
Jedna z drużyn w wyznaczonym miejscu zajmuje stanowiska obronne i ma za zadanie za wszelką cenę utrzymać ten teren drużyna przeciwna ma za zadanie zdobyć ten teren, technika dowolna liczy się zdobyty lub obroniony teren, to zależy w której drużynie jesteś.

Ochrona prezydenta
Pracownicy BOR-u muszą bezpiecznie przeprowadzić prezydenta leśnym traktem i było by to proste zadanie gdyby nie to że na trasie czają się zamachowcy, ale wbrew pozorom prezydenta można bezpiecznie przeprowadzić w końcu jego ochrona to sami profesjonaliści.

Szturm
Zabawa polega na zdobyciu flagi umieszczonej na środku pola do gry w paintball, wygrywa drużyna, która pierwsza dotrze do flagi, zdobędzie ją i dostarczy do swojej bazy, nie jest to proste zadanie ponieważ obie drużyny mają ten sam cel i żadna drużyn nie zechce dopuścić nikogo do flagi z drużyny przeciwnej.

PAINTBALL PAINTBALL PAINTBALL

 do_gory