POLECAMY
Harmonogram wycieczek Wynajem Subwencja

Budapeszt (3 dni)

BUDAPESZT I ZAKOLE DUNAJU (SZENTENDERE, WYSZEHRAD, ESZTERGOM)

1 dzień: Wyjazd w godzinach rannych. Zwiedzanie Pesztu: Plac Bohaterów, Park Miejski (Varosliget) z zamkiem Vajdahunyad, ulica Andrassy, dzielnica, Belvaros - najstarsza część Pesztu z Bazyliką Św. Stefana, Plac Wolności i pobliskie obiekty węgierskiej secesji, Plac Kossuta, Parlament. Wieczorem dla chętnych przejazd do kąpieliska termalnego lub czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Budy, przejazd na Wzgórze Zamkowe, Kościół Macieja, Baszty Rybackie, Plac Św. Trójcy, spacer po uliczkach Starej Budy. Przejazd autokarem na Plac Józefa Bema, następnie na Wzgórze Gellerta, Kaplica Skalna, przejście przez Most Wolności do Hali Targowej - czas wolny na zakupy, możliwość zwiedzania Muzeum Narodowego. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd z Budapesztu w stronę Zakola Dunaju: Szentendre - miasta malarzy ze słynnym Muzeum Marcepanu i Muzeum Wina, Esztergom - Wyszehrad - dawna rezydencja królewska i stolica Węgier. Przejazd           w stronę kraju przez Słowację.

Budapeszt (3 dni) Budapeszt (3 dni) Budapeszt (3 dni)

 


 do_gory